Солодкі солодощі від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса

22 грудня 2015 року в Харківській гімназії №163 Харківської міської ради Харківської області пройшло Новорічне свято для учнів початкової школи (у кількості 483 учня). На святі були присутні голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Ольга Іванівна Вельможна, заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Олена Геннадіївна Веліканова.

Діти переглянули Новорічну казку «На святі у Діда Мороза», взяли участь у різноманітних новорічних конкурсах. Зі словами привітання до учнів звернулася голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Ольга Іванівна Вельможна та вручила їм солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.

Дата останньої зміни 18 Квітня 2024