Гранкова Світлана Володимирівна

Дата народження – 30.01.1988 р.н.

Освіта- вища

Назва навчального закладу та рік закінчення- Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди - 2010р.

Фах за дипломом - психолог-викладач вищих навчальних закладів

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст

Педагогічний стаж- 2,5 роки

Місце роботи- Харківська гімназія № 163

Посада - практичний психолог

Життєве кредо: "Удача та успіх приходять лише до того, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: "Я хочу, я можу, я зроблю". Щастя й успіх у ваших руках!"

Професійне кредо:"Найголовнішою людиною на світі є та людина, яка перед тобою. Прийми і зрозумій її такою, якою вона є. Все, що я знаю й умію, для тих з ким працюю." В.А.Сухомлинський "Сердце віддаю дітям"

Тема над якою працюю: " Особливості мислення молодшого школяра"

Самоосвіта та підвищення кваліфікації:

2019 р. - Сертифікат ХАНО "Використання арт-методів в корекційно - розвивальній роботі", 18 год.

2014 р. - Свідоцтво про підвищення кваліфікації (ХАНО),216 год.

2014 р. - Довідка ХАНО за проходження спеціальної підготовки на тематичному спецкурсі«Психологічна підготовка старшокласників до ЗНО”. 12 год.

Телефон: (057)725-54-56

Дата останньої зміни 20 Листопада 2019