/Files/images/IMG_20210408_092737.jpg

Гранкова Світлана Володимирівна

Дата народження – 30.01.1988

Освіта- вища

Назва закладу освіти та рік закінчення- Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди - 2010р.

Фах за дипломом - психолог-викладач вищих навчальних закладів

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії

Педагогічний стаж- 7,5 роки

Місце роботи- Комунальний заклад "Харківський ліцей № 163 Харківської міської ради"

Посада - практичний психолог

Зворотній зв’язок - grankova@ukr.net

Життєве кредо: "Удача та успіх приходять лише до того, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: "Я хочу, я можу, я зроблю". Щастя й успіх у ваших руках!"

Професійне кредо:"Найголовнішою людиною на світі є та людина, яка перед тобою. Прийми і зрозумій її такою, якою вона є. Все, що я знаю й умію, для тих з ким працюю." В.А.Сухомлинський "Сердце віддаю дітям"

Тема над якою працюю: " Формування толерантних взаємовідносин школярів. Попередження конфліктних ситуацій"

2021 р.- Сертифікат ХАНО "Професійна діяльність вчителя предмета " Здоров`я, безпека та добробут" за новим Державним стандартом", 15 год.

2021 р.- Сертифікат ХАНО " Створення умов для безпечного та якісного навчання й харчування учасників освітнього процесу" для педагогічних працівників ЗЗСО, 15 год.

2021 р.- Сертифікат Громадська організація " Дитячий фонд Здоров'я через освіту" "Безпечна і дружня до дитини школа",18 год.

2021 р. - Сертифікат ХАНО фахового курсу " Керівники гуртків", 30год.

2021р.- Сертифікат Харківська державна академія фізичної культури, кафедра педагогіки та психології "Нейропсихологічна діагностика та корекція в дитячому віці", 15 год.

2020 р.- Сертифікат ХАНО додаткового курсу " Основи здоров'я ", 30год.

2019 р.- Сертифікат "Готуємося бути шкільними експертками і експертами", 16год. Майстерня гендерночутливого вчительства.

2019 р.- Свідоцтво про підвищення квалiфiкацiї

Центр пiслядипломної освiти iменi В.Н.Каразiна,180 год.

2019 р. - Сертифікат ХАНО "Використання арт-методів в корекційно - розвивальній роботі", 18 год.

2018р.- Сертифікат "Благодійний фонд "Добробут України" "Використання ефективної комунікації з метою запобігання домашнього насильства", 3 год.

2014 р. - Свідоцтво про підвищення кваліфікації (ХАНО),216 год.

2014 р. - Довідка ХАНО за проходження спеціальної підготовки на тематичному спецкурсі«Психологічна підготовка старшокласників до ЗНО”. 12 год.

Дата останньої зміни 28 Березня 2024