Наш заклад освіти

Від загальноосвітньої школи до ліцею.......

• 1989 рік - загальноосвітня школа №163
  • 1996 рік - середній загальноосвітній навчально-виховний комплекс №163
  • 2005 рік – Харківська гімназія №163 Харківської міської ради Харківської області
  • 2023 рік - комунальний заклад "Харківський ліцей № 163 Харківської міської ради"

Керівники:

• З дня заснування до 26.08.2012 гімназію очолювала Соловйова Людмила Михайлівна.

• З 27.08.2012 по 02.01. 2013 директором гімназії працювала Ткачова Олена Олексіївна.

• З 11 березня 2013 року директор - Тарасова Валентина Георгіївна.

Наші традиції:

1 Вересня

З року в рік ми підтримуєм добру традицію зустрічати 1 вересня. Цей день є початком радісного свята для кожного з нас.Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків.Для учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось свято першого дзвоника буде першим у житті. Новий навчальний рік буде першим. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе за руку у країну знань. Усе буде вперше для наших школярів для наших першокласників.
День учителя

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують усі учні, виставка композицій "Золота осінь".
Прощавай, Букварику!

Свято для першокласників. Це традиційне сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують, чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів: підручники "Читанка", "Рідна мова". Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.
День Відкритих дверей
У нашій школі існує ще одна традиція. У цей день до школи на уроки та на виховні заходи запрошуються батьки та представники громадськості.
Новорічний карнавал

Це довгоочікуване та улюблене свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий рік!", після якого розважаються на дискотеці.А наступного дня настають зимові канікули.
Конкурс-огляд строю і пісні

У Харківській гімназії №163 вже стало доброю традицією кожного року до Дня Перемоги проводити огляд-конкурс стройової пісні.
Свято останнього дзвоника та випускний вечір

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, учителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами, дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, у шкільному житті.
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити - і ось він, довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, вчителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя!

Дата останньої зміни 19 Березня 2024