ПОРАДИ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА

Ми в житті ніколи!
Найсвітліший край у нас,
Найсвітліші школи!

Кодекс совісті першокласника (Поради В.Сухомлинського)

1.Роби так, як має бути, не для годиться, не тому, що хтось побачить твої добрі вчинки і похвалить тебе, а за велінням власної совісті.

2. Бути справжньою людиною наодинці зі своєю совістю значно важче, ніж на людях, що оцінюють твої вчинки, схвалюють добро й засуджують зло.

3.Звітувати перед своєю совістю значно важче, ніж перед іншою людиною.

4. Якщо ти наодинці із собою робиш щось погане і думаєш, що про це ніхто не знатиме, то помиляєшся. Будь граничне чесним із собою.

5. Бажання зробити добро тільки заради того, щоб тебе похвалили, означає, що на чистому тілі твоєї совісті з'являється плямочка.

6. Совість — річ надзвичайно тонка, ніжна і примхлива. Якщо по турати її примхам, вона стає жорстокою. Треба володіти своєю совіс тю, тоді вона стане мудрим і благородним вартовим учинків, поведін ки, усього життя.

7. Володійте своєю совістю, виховуйте в собі вимогливість.

/Files/images/001/rrold.jpg

В щасливi i важкi години

Куди б нам не стелився шлях -

Не гасне вогнище родинне

В людських запалених серцях.

Коли на свiт з'являється дитина,

Свiй перший крик, вiддавши висотi, -

Завжди радiе щиро вся родина

I щастя iй бажае у життi.

Ведуть у свiт дороги i стежини,

I день новий над свiтом устає.

Ну, що ми в цьому свiтi без родини?

Вона одна нам сили додає!

Якщо ви любите своїх дітей, піклуєтеся про них, якщо ви хочете бачити їх щасливими, допоможіть їм знайти своє місце в цьому різноманітному і складному світі. Людина з'являється на світ, щоб бути щасливою.

Способи сказати дитині "Я тебе люблю"

Набагато краще, ніж я очікував. Краще, ніж усі кого я знаю. Саме на це ми давно чекали. Це зворушило мене до глибини душі.Ще краще, ніж колись. Для мене важливо все, що тебе хвилює, тривожить і радує. За кожним разом у тебе виходить краще.

Частіше кажіть дитині: Молодець! Добре! Дивовижно! Чудово! Прекрасно! Грандіозно! Незабутньо! Дотепно! Талановито! Незрівнянно! Гарно! Вже краще. Як у казці! Відмінно! Яскраво! Виразно! Чудовий початок! Ти просто диво! Ти на привильному шляху! Здорово! Вітаю! Ти сьогодні багато зробив. Для мене немає нікого, кращого за тебе. Навчи мене робити так само. Ти спритно це робиш. Це саме те, що треба. Отут мені без тебе не обійтися. Я знав, що тобі це під силу. Ті мені потрібен саме таким, який є. Ніхто не може замінити для мене тебе. Я пишаюся тобою. Я щасливий, що ти у мене є. Для мене дуже важлива твоя думка

Дата останньої зміни 28 Березня 2024