Зарахування до 1 класу

/Files/images/yao/Рисунок17.jpg

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У зв язку з неможливістю провести повноцінний та якісний процес зарахування учнів до перших класів на 2024/2025 навчальний рік, пропонуємо вам, шановні батьки, подати заяви на вступ до комунального закладу "Харківський ліцей 163 Харківської міської ради" згідно з покроковою інструкцією на сайті "Електронна реєстрація у заклади загальної середньої освіти". Створити заявку та підтвердити її наявними документами. Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження документами в закладі буде можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу освіти.

/Files/images/01-06/00000391.jpg

Перспективний план набору до 1-х класів на 2024/2025 навчальний рік

Кількість класівКількість учнів

Графік прийому документів для зарахування до 1 класу

День тижняЧас
четвер15.00 – 18.00

Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу комунального закладу "Харківський ліцей №163 Харківської міської ради" на сайті

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»

(переглянути Інструкцію для батьків)

Наголошуємо! Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають за територією обслуговування навчального закладу та діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.

У перших класах працюватимуть:

Кічікова Тетяна Володимирівна

учитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший учитель".

Казакова Лариса Іванівна

учитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "учитель-методист".

Сосніна Яна Олегівна

учитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії".

Батрак Тетяна Василівна

Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти також не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.

Довідкa про реєстрацію місця проживання дитини онлайн

На Порталі електронних сервісів м.Харкова отримати довідку про реєстрацію місця проживання дитини можна онлайн усього за декілька секунд.Як це зробити?

1) Перейдіть на Портал електронних сервісівhttps://e-kharkiv.org.

2) Авторизуйтесь за допомогою електронного цифрового підпису .

3) Вкажіть своє ПІБ та дату нарождення, як представника дитини та ПІБ і дату нарождення дитини.

4) Заповніть поле місця проживання.

5) Натисніть «Сформувати довідку».

За лічені секунди ви отримаєте файл довідки з електронним цифровим підписом Департаменту реєстрації Харківської міської ради та унікальним QR-кодом.(джерело: сторінка Департаменту реєстрації ХМР у Facebook)

Документи, які потрібно надати для вступу у 1 клас:

- заява одного з батьків;
- свідоцтво про народження дитини (копія);
- оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітного навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", карта профілактичних щеплень (форма № 063/о)
Документи, що підтверджують місце проживання на території обслуговування (у разі потреби).
Кiлькiсть переглядiв: 2071

Дата останньої зміни 26 Квітня 2024